Balandžio 4 dieną įvyko Trakų r. sav. PPT administracijos ir specialistų dalykinis susitikimas su Paluknio „Medeinos“ gimnazijos administracija ir pedagogais. 

Susitikime dalyvavo PPT direktorius Andrius Šatevičius, direktoriaus pavaduotojas ūkiui ir bendriesiems reikalams Marius Šokaitis, socialinė pedagogė Andželika Teresa Jachimovič, specialioji pedagogė-logopedė Ieva Jakonienė. Susitikimo metu buvo aptartas įstaigų bendradarbiavimas, Vaiko gerovės komisijos veiklos organizavimas ir dokumentavimas, pritaikytų ir individualizuotų programų rengimas, sprendžiami kiti pedagogams aktualūs klausimai.

PPT atstovai dėkoja gimnazijos direktoriui Vytautui Gustui, administracijai ir pedagogų komandai už šiltą priėmimą, pastangas gerinant švietimo pagalbos teikimą gimnazijoje ir darbą su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.