Lapkričio 26 d. Trakų rajono sav. pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko metodinė diena su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro bei Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialistais.

Susitikime abi tarnybos pristatė, kas džiugina ir kelia rūpestį jų darbe, buvo aptarti sudėtingesni vertinimo atvejai – specialistai pasidalino įžvalgomis. SPPC specialistai pateikė išsamius atsakymus į Tarnybų specialistų klausimus. Susitikimo pabaigoje vyko diskusija apie tarnybų darbo gerinimą, tikslus ir tobulintinas sritis.

Svečiams pristatėme multisensorinio kambario galimybes, specialistų naudojamą biogrįžtamojo ryšio įrangą ir šiuolaikinius darbo metodus.

Džiaugiamės galėdami sėkmingai bendradarbiauti ir dalintis žiniomis.

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
 

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.