VšĮ ,,Trakų švietimo centras” Trakų rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje organizavo mokymus „Savižudybių prevencija“, kuriuos vedė klinikinė psichologė Laura Milčienė. Seminare dalyvavo ne tik Tarnybos specialistai, bet ir Trakų suaugusiųjų mokymo centro bei Trakų rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus specialistai.

Psichologė L. Milčienė apžvelgė pagrindinius savižudybių rizikos faktorius, supažindino su psichologiniais savižudybių aspektais, rizikos veiksniais. Dalyviai buvo mokomi atpažinti savižudybės rizikos ženklus ir įvertinti savižudybės riziką, taip pat kalbėta apie tai, kaip suteikti pirminę pagalbą pakelti prieš save   ranką ketinančiam žmogui.

ES STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ BENDRAI FINANSUOJAMO PROJEKTO, NR. 08.4.2-ESFA-R-630-01-0003, „SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMAS TRAKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE“ mokymai ,,Savižudybių prevencija”.

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
 

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.