Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos III klasės mokiniai kartu su etikos mokytoja B. Aliukoniene ir psichologe A. Jakoniene apsilankė Trakų rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje įkurtame multisensoriniame kambaryje. Atvykusius mokinius pasveikino Andrius Šatevičius, laikinai einantis šios įstaigos vadovo pareigas. Mokiniams buvo pristatytos multisensorinio kambario funkcijos bei paskirtis. Direktorius džiaugėsi mokinių aktyvumu bei smalsumu ir skatino neprarasti to ateityje.

 

Mokiniams patiko raminanti aplinka, kurioje psichologė pravedė mokiniams relaksacijos pratybas. Integruotą pamoka buvo pabaigta mintimi, kad šiandieninėje aplinkoje, pilnoje stresinių situacijų, įtampos bei chaotiškumo, ypatingai svarbu mokėti pasirinkti sveikus atsipalaidavimo būdus ir rūpintis savo sveikata.

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.