Vasario 28 dieną Tarnybos socialinė pedagogė Andželika Teresa Jachimovič vedė seminarą „Ankstyvosios intervencijos modelis ir S.M.A.R.T. vaiko gerovės rizikų vertinimo įrankis“. Seminaras buvo skirtas rajono švietimo įstaigų vaiko gerovės komisijų  nariams. Dalyvavo 20 specialisčių iš įvairių švietimo įstaigų. Mokymų tikslas – susipažinti kaip diegti ir taikyti Ankstyvosios intervencijos modelį, kaip parengti veiksmingas praktinio įgyvendinimo schemas ir jas įgyvendinti, kaip taikyti S.M.A.R.T tėvystės metodinį įrankį ir kaip tinkamai organizuoti jo naudojimą. Atsakingi tėvai gali patys patogiai ir objektyviai įvertinti galimas problemas ir spręsti savarankiškai arba kreiptis į specialistus. Specialistai, dirbantys su vaikais ar šeimomis, gali identifikuoti ankstyvas vaiko gerovės rizikas ir sudaryti pagalbos veiksmų planą.

Išbandyti „S.M.A.R.T. tėvystė“ internetinę platformą galite internetinėje svetainėje www.smarttevyste.lt

Per trumpą laiką įvertinamos vaiko ir šeimos rizikos bei apsaugos faktoriai. Visi duomenys, pateikus vertinimo rezultatus, automatiškai sunaikinami. Gautus asmeninius rezultatus galite išsaugoti savo kompiuteryje ar atsisiųsdami į el. paštą.

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.