Skaičiuojame paskutines balandžio – Autizmo supratimo – mėnesio valandas. Trakų pedagoginėje psichologinėje tarnyboje lankėsi visuomeninės organizacijos Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Kristina Košel-Patil. Susitikimo metu aptarėme, su kokiomis problemomis ir sunkumais susiduria šeimos, auginančios vaikus su autizmo spektro sutrikimais, taip pat kaip mūsų Tarnyba gali daugiau prisidėti bei inicijuoti pokyčius šioje ugdymo srityje. Viešniai uždavėme aktualių rūpimų klausimų apie pagalbą vaikams ir jų šeimoms.

Labai džiaugiamės ne tik šio svečio vizitu, bet ir galimybe plėtoti įstaigų bendradarbiavimą. Trakų pedagoginė psichologinė tarnyba ketina tapti Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ nare.

 

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
 

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.