2019 m. gegužės 16 d. Trakų rajono savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai susitiko su „Penkių pojūčių“ atstovėmis, kurios net tik pristatė sensorinę įrangą, tačiau ir kiekvienam iš mūsų leido susipažinti su šis įrangos valdymo ypatumais ir galimybėmis.

VšĮ „Penki pojūčiai“ pirmoji ir turbūt vienintelė Lietuvoje pristato naujos kartos technologiją – sensorinę įrangą, kurios pagalba stimuliuojami įvairūs jutimai, taip sukuriant palankią aplinką. Tai inovatyvi, audiovizualinius jutimus stimuliuojanti technologija, kuri gali būti naudojama darbui su vaikais ar suaugusiais. Sensorinė įranga – lengvai valdoma ir gali būti įdiegta bet kokioje erdvėje vos per keletą minučių. Šios įrangos pagalba galite patys pasirinkti, kokioje aplinkoje norite dirbti, atsipalaiduoti, pasiruošti terapijai ar mokymui(si).

 

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.