psch

Nuo praėjusių metų rugsėjo Trakų rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba suteikė nemokamas psichologinio švietimo paslaugas rajono ugdymo įstaigoms. Mokyklų ir vaikų darželių bendruomenėms buvo pasiūlytos paskaitos, seminarai, praktiniai užsiėmimai įvairiomis pedagoginės, raidos ir socialinės psichologijos temomis. Džiaugiamės, kad net devynios ugdymo įstaigos pasinaudojo siūloma galimybe ir praturtino savo bendruomenę naujomis žiniomis bei patirtimi.

Trakų pradinės mokyklos, Rūdiškių gimnazijos, Paluknio Medeinos gimnazijos, Trakų lopšelio-darželio „Ežerėlis“, Lentvario lopšelio-darželio „Svajonėlė“, Paluknio darželio ir Rykantų daugiafunkcio centro pedagogai bei mokiniai dalyvavo praktinėse paskaitose apie streso valdymą, rūpinimąsi savo emocine gerove ir darbą su agresyviais vaikais. Lentvario Šimelionio gimnazijos, Rūdiškių gimnazijos bei Senųjų Trakų Kęstučio mokyklos mokiniai pasinaudojo galimybe ir įgijo žinių apie bendradarbiavimą bei savęs pažinimą.

Paskaitas skaitė ir užsiėmimus vedė Trakų rajono savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Asta Jakonienė, kuri vyko į ugdymo įstaigas ir mielai dalinosi savo žiniomis bei praktiniais patarimais. Pati populiariausia skaitoma tema buvo „Streso valdymas kognityvinės elgesio terapijos metodais“.

Šiuolaikiniame pasaulyje informacijos srautai yra be galo platūs, todėl žmonės lengvai pasiklysta tarp įvairiausių šaltinių, kurie dažnai netgi prieštarauja vienas kitam. Žmogui, norinčiam pasirūpinti savo gerove, svarbu išmokti sąmoningai rinktis. Nes tik išjungę „autopiloto“ režimą, kuriame mes būname didžiąją dalį dienos, turėsime galimybę gauti tokį rezultatą, kokio norime. Pagrindinis mūsų tikslas −- perduoti tikslią informaciją ir suteikti galimybę pasirinkti Jums.

Dėkojame už Jūsų smalsumą, atvirą bendruomenę bei puikius atsiliepimus

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
 

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.