2019 m. lapkričio 26 d. Trakų r. savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos komanda susitiko su Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus specialistėmis. Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus tikslas didinti vaikų, turinčių įvairiapusių raidos sutrikimų, ugdymosi veiksmingumą, teikiant konsultacinę ir metodinę pagalbą tėvams, šalies pedagogams ir švietimo pagalbos bei kitiems specialistams.

Šio susitikimo metu Tarnybos specialistai turėjo galimybę aptarti ir pasidalinti patirtimi vertinant vaikų, turinčių įvairiapusių raidos sutrikimų gebėjimus. Taip pat sulaukėme naudingų patarimų ir tikslingų rekomendacijų, kaip Tarnybos specialistai turėtų ir galėtų tinkamai pasiruošti šių vaikų vertinimui tarnyboje. Tikimės, kad artimiausiu metu pavyks įgyvendinti pateiktas rekomendacijos ir jas pristatyti.

 

 

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
 

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.