Kovo 14 d. Bražuolės lopšelyje darželyje vyko paskaita tėvams „Jausmų supratimas ir valdymas”. Trakų rajono pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Asta Jakonienė kalbėjo su tėvais apie jausmus, jų funkcijas ir įveikos metodus. Paskaitos dalyviai dalinosi savo tėvystės patirtimi, kokie jausmai užplūsta auginant vaikus ir, kokius jausmus stebime vaikuose. Diskusijos metu aiškinomės, kaip jausmai veikia vaikų ir mūsų pačių elgesį ir, kodėl svarbu mokėti tinkamai juos reikšti.

 

Konkursas skelbiamas direktoriaus pavaduotojo ūkio ir bendriesiems reikalams pareigoms užimti (0,5 etato).

Pareigybės grupė – I grupė; pareigybės lygis – A2 lygis. Pareigybės paskirtis – vykdyti ūkinius ir techninius darbus, tvarkyti įstaigos materialinį turtą, koordinuoti darbų saugos, civilinės saugos, priešgaisrinių saugumo priemonių vykdymą, vykdyti viešųjų pirkimų procedūras.

 

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.