Šiandien kartu su Pedagoginės psichologinės tarnybos taryba aptarėme diegiamas naujoves, veiklos planą, viziją ir misiją - ne tik kaip tai atsispindės popieriaus lape, bet ir kaip visa tai įgyvendinsime. Sieksime būti dar geriau matomi ir atviri, nes mums svarbu, kad kiekvienas, kuriam reikalingas mūsų bendradarbiavimas, surastų atsakymus į rūpimus klausimus, tad aktyviai dalinsimės žiniomis ir darysime viską, kad jos būtų pasiekiamos kuo operatyviau.

Šiuo metu didelį dėmesį skiriame mokymo programoms ir jau galime pradžiuginti tėvelius, turinčius vaikus su autizmo spektro sutrikimu - priemonės darbui su vaikais jau pakeliui, o užsiėmimų vieta, patraukli Jums ir Jūsų vaikučiui, jau ruošiama. Taigi, ne tik kuriame planus, bet ir uoliai dirbame, tad rezultatus išvysite jau netrukus. Ačiū specialistams už produktyvų PPT tarybos susirinkimą!

 

Mano meniu

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.