Biofeedback konsultacijos

PPT patalpose veikia ir speciali „Biofeedback“ (liet. Biogrįžtamojo ryšio) įranga, kuri yra itin veiksminga dirbant su mokiniais, turinčiais emocijų, dėmesio ir kitų mokymosi sutrikimų. Užsiėmimų metu prie rankos pirštų yra prijungiami jutikliai, kurie matuoja odos elektrinį aktyvumą. Kompiuterio ekrane pasirodo įdomios animuotos užduotys, kurias žmogus turi įveikti atsipalaiduodamas arba susijaudindamas. Viena iš užduočių yra išlaikyti kamuoliuką lentos viduryje, kad jis nesvyruotų ir nenukristų. Tam reikia išmokti pakankamai greitai atsipalaiduoti. Teigiama, kad ši metodika suteikia galimybę pasiekti geresnių rezultatų mokykloje, sporte, muzikoje, pagerinti dėmesio koncentraciją, atmintį, kūrybiškumą.

Šią paslaugą 1-12 klasių mokiniams, turintiems emocijų, dėmesio ir kitų mokymosi sutrikimų, teiks PPT specialistės – psichologė Kira Solovjovienė ir socialinė pedagogė Andželika Teresa Jachimovič. Registruotis į konsultacijas galima tel.  (8 528) 5 1085, (8 528) 4 1001, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

2020 -2021 m. m. „Grįžtamasis ryšys“ (Biofeedback) konsultacijų grafikas

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.